امام جمعه سنگر: حذف و اجرای طرح‌ها نباید خلق الساعه باشد

به گزارش خبرنگار سلام سنگر؛ نماز جمعه امروز در مصلی سنگر برگزار شد.
خطیب جمعه سنگر با اشاره به روز عرفه تاکید کرد: توجه خدا باعث عزت آدم می‌شود و دعای عرفه دعایی است که باعث خودسازی انسان و رشد مادی و معنوی اوست.
وی با عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام محمد باقر(ع) ایشان را نمونه بارز یک عالم دانسته و گفتند: ائمه معصومین به دلیل التزام به دستورات الهی از شهادت هراسی نداشتند.
امام‌جمعه سنگر با اشاره به دفن سگ در یکی از مساجد روستاهای بخش سنگر تاکید کرد: ضمن تشکر از اقدام به موقع مسئولین از مسئولین قضایی خواستاریم مسببین این واقعه به اشد مجازات توبیخ شوند.
حجت الاسلام والمسلمین تجدد اجرای طرح حذف چهار صفر از پول ملی را در صورت دقت در اجرا و محک صحیح باعث موفقیت دانست و گفت: در صورتی که این طرح بدون مطالعه انجام شود مانند آرژانتین به شکست خواهد انجامید.
وی با تاکید بر اینکه حذف و اجرای طرح‌ها نباید خلق الساعه باشد افزود: اجرا یا حذف طرح‌ها باید با مطالعه صورت گیرد تا روزی کارت سوخت حذف و روز دیگر اجرایی نشود.
تجدد با اشاره به دیدار والیبالیست های جوان با رهبر انقلاب اذعان داشت: پیشنهاد استفاده از مربیان داخلی در ورزشهای مختلف بسیار صحیح است زیرا باعث پرورش ظرفیت‌های درونی کشور خواهد شد.
خطیب جمعه سنگر ادامه داد: سرعت پیشرفت کشور توسط جوانان باید بیشتر شود زیرا توقف باعث از دست دادن دستاوردهای گذشته خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه هدف دشمن از تحریم‌ها یاس از اهداف و ارزشهاست ادامه داد: وعده خداوند پیروزی در برابر ظلم است.
امام‌جمعه سنگر با اشاره به دیدار رئیس جمهور پاکستان و آمریکا عنوان داشت: این تذکر توسط عمران خان به ترامپ که اگر به ایران حمله بکند به دلیل شهادت دوستی و فداکاری ایرانیان نابود خواهد شد نشانه از شناخت صحیح دنیا از ایرانیان دارد.
وی در پایان اذعان داشت: ایران اکنون در حال صادرات پتروشیمی مانند بنزین به کشورهای مختلف است و این در حالی رخ داد که دشمن با تحریم نفت ایران به دنبال ضربه به اقتصاد ما بود.

, , , , , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *