امام جمعه سنگر: آمریکا به دنبال این است که ایران را از داشتن انرژی صلاح‌آمیز هسته‌ای منع کند

به گزارش خبرنگار سلام سنگر؛ نماز جمعه امروز به امامت حجت الاسلام والمسلمین تجدد در سنگر برگزار شد.
خطیب جمعه سنگر با اشاره به سالروز چهل سالگی نماز جمعه عنوان داشت: این نماز مانند یک رسانه عمومی هر هفته برای میلیون ها نفر به روشنگری می‌پردازد.
امام‌جمعه سنگر با اشاره به اینکه دشمن از اجتماع مسلمانان هراس دارد ادامه داد: تبلیغات منفی دشمن در زمینه عدم شرکت مردم در نماز جمعه و راهپیمایی ها نیز به همین علت است.
وی تاکید کرد: دشمن مدام در فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای می‌گوید مردم ایران نمی‌توانند در برابر قدرت‌های دنیا بایستند اما ملت ما چهل سال است در برابر استکبار ایستاده است.
حجت الاسلام والسملین تجدد با بیان اینکه ترامپ خیال می‌کرد می‌تواند انقلاب را به زانو در آورد اما مقاومت مردم نقشه او را نقش بر آب کرد افزود: دشمنان نمی‌توانند بین مردم و انقلاب فاصله ایجاد کنند و مردم ایران همیشه از انقلاب دفاع خواهند نمود.
تجدد با تاکید بر اینکه آژانس انرژی هسته‌ای اذعان دارد که ایران هیچ انحرافی از مقررات هسته‌ای نداشته است بیان کرد: آمریکا به دنبال این است که ایران را از داشتن انرژی صلاح‌آمیز هسته‌ای منع کند.
امام جمعه سنگر تاکید کرد: آمریکا معترف است که ایران در زمینه پهپاد در دنیا به یک ابر قدرت تبدیل شده است.
وی در پایان با تاکید بر اینکه سنگر نیازمند یک نگاه ویژه است اذعان داشت: امیدواریم مسئولین بتوانند مشکلات سنگر از جمله مشکل کمبود برق را مرتفع نمایند.

, , , , , ,
Share:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *